دراین مقاله قصد داریم تا به بررسی جراحی زیبایی فک و معرفی بهترین جراح فک در رشت بپردازیم. امروزه با پیشرفت تکنولوژی های مختلف متدهای بسیاری برای زیبایی روی کارآمده اند که هر کدام ویژگی های خاص خود را برای شما به همراه دارند. جراحی فک و دهان نیز یکی از این متدهایی می باشد که درعلم پزشکی پیشرفت بسیاری را تجربه نموده است و به طور گسترده در میان مردم سراسر دنیا رواج یافته است. انجام این متد درمانی و زیبایی زیر نظر دکتر متوسلی بهترین جراح فک در رشت مزیت های بسیاری برای شما به همراه دارد که درادامه این بحث به بیان این مزیت ها و ویژگی های این متد می پردازیم پس ما را همراهی نمایید.

بهترین جراح فک در رشت

عمل فک و دهان به چه صورت می باشد ؟

درابتدا همه ی ما با این پرسش که جراحی فک و دهان به چه صورت می باشد مواجه می گردیم که برای پاسخ به این پرسش باید گفت که جراحی فک یا ارتوگناتیک از جمله جراحی هایی می باشد که این امکان را به شما می دهد تا به تصحیح ظاهر فک خود پرداخته و به هرچه زیباتر شدن آن کمک نمایید. شما می توانید همراه با بهترین جراح فک در رشت به متناسب سازی فک خود پرداخته و نقایص آن را برطرف نمایید. 

باید بدانید که متناسب بودن فک یکی از مهم ترین عواملی می باشد که تاثیرات شگرفی بر روی زیبایی شما خواهد داشت و شما می توانید با استفاده از این متد درمانی و زیبایی نتایج فوق العاده ای را مشاهده نموده و ازآن ها نهایت لذت را ببرید. چفت بودن فک ها می تواند به شما در درست صحبت کردن و یا جویدن غذا کمک های بسیاری نماید اما در صورت چفت نبودن شما برای انجام این دسته فعالیت ها با مشکلاتی مواجه می شوید که روند زندگی را برای شما دشوار       می سازند. جراحی فک این امکان را به شما می دهد تا با خیالی آسوده به برطرف نمودن این مشکلات پرداخته و اعتماد به نفس از دست رفته ی خود را بازیابید. 

جراحی فک و دهان چه کاربردهایی دارد ؟

انجام این متد درمانی زیر نظر دکتر متوسلی به عنوان بهترین جراح فک در رشت می تواند علاوه بر مواردی که در بالا اشاره شد به شما کمک های بسیاری نماید که هرکدام به عنوان یک مزیت بزرگ برای این روش درمانی و زیبایی به شمار می روند. جراحی ترمیمی فک می تواند فرم صورت شما را اصلاح نموده و شما را زیباتر جلوه دهد و علاوه برآن می توانید گام های موثری در راستای درمان ناراحتی های ناشی از مشکلات فک بردارید.

اصلاح لبخند یکی دیگر از کاربرد های جراحی فک و دهان می باشد که در جای خود بی نظیر بوده و تاثیرات فوق العاده ای بر روی چهره ی شما خواهد داشت. علاوه بر اصلاح لبخند شما          می توانید با استفاده از تجارب دکتر متوسلی به عنوان بهترین جراح فک در رشت به برطرف نمودن قرار نگرفتن لب ها روی هم ، قطع تنفس در خواب و لق شدن دندان ها پرداخته سلامت خود را تضمین نمایید. 

این جراحی می تواند به تنظیم شدن آرواره و دندان ها کمک های شایانی نموده و میزان عملکرد و صحیح بودن آن ها را تضمین نموده و بهبود بخشد. در صورتی که نتوانید از طریق ارتودنسی به درمان برخی مشکلات ناحیه ی فک و دهان بپردازید می توانید با استفاده از جراحی فک به برطرف نمودن این عارضه ها پرداخته و بهترین ها در راستای زیبایی و جذابیت برای خود رقم بزنید.

از دیگر کاربرد های انجام جراحی فک تحت نظر بهترین جراح فک در رشت می توان به برطرف نمودن نقایص حاصل از عوامل ژنتیکی ، رفع نقایص مادرزادی در ناحیه ی فک و دهان ، درمان آسیب های وارد شده به فک ، درمان شکستگی های این ناحیه اشاره نمود که هرکدام از این آسیب ها می توانند مشکلات متعددی را برای شما به دنبال داشته باشند و شما می توانید به راحتی به درمان آن ها بپردازید.  

چه جراحی هایی را میتوان بر روی فک و دهان خود انجام داد ؟

شما با استفاده از تجارب و دانش دکتر متوسلی ، بهترین جراح فک در رشت می توانید جراحی های مختلف را بر روی فک و دهان خود انجام داده و عارضه های خود را برطرف نمایید.   شکستگی های فک و صورت از جمله مشکلاتی می باشند که از طریق این متدهای درمانی   می توان آن ها را برطرف نمود. عواملی مختلفی می توانند فرد را دچاراین عارضه ها نمایند که از جمله ی آن ها می توان به وارد شدن ضربه های سنگین به فک و دهان یا برخورد شدید فک با برخی عوامل آسیب رسان که منجر به خورد شدن کامل فک و دهان می شوند. درمان این مشکلات یکی از پیچیده ترین درمان ها به شمار می رود و جا انداختن و تنظیم دوباره فک و دهان نیازمند دانش و تجربه ی بالایی می باشد که باید با دقت بالایی صورت پذیرند.

تورمورها و کیست های بروز یافته در ناحیه ی فک و دهان یکی دیگر ازعواملی می باشند که فرد را مجبور به انجام جراحی فک و دهان می نماید تا به برطرف نمودن آن ها بپردازد. بازسازی صورت یکی از مهم ترین مسائلی می باشد که یک جراح باید پس از حذف تومور در نظر گرفته و به بهترین حالت ممکن انجام دهد. شما می توانید این دسته جراحی هایی خود را تحت نظر دکتر متوسلی به عنوان بهترین جراح فک در رشت به بهترین حالت ممکن انجام داده و ازنتایج کاراین پزشک متخصص نهایت لذت را ببرید.

از دیگر جراحی هایی که می توان بر روی فک و دهان خود انجام داد می توان به جراحی اصلاحی صورت ، بازسازی استخوان فک برای جای گذاری ایمپلنت ، برطرف نمودن بیماری های مربوط به مفصل گیجگاهی ، جراحی های مختص به برطرف نمودن نقایص مادرزادی مانند شکاف های بروز یافته در لب ، جراحی دندان نهفته ، جراحی بینی ، ساکشن چربی ، تزریق ژل اشاره نمود که تنها تعداد محدودی از انبوه جراحی های ناحیه فک و صورت می باشند که       می توانید همراه با دکتر متوسلی ، بهترین جراح فک در رشت انجام داده و زیبایی و جذابیت را به خود هدیه نمایید.

جراحی فک

بازسازی استخوان فک برای جای گذاری ایمپلنت به چه معنا می باشد ؟

این متد یکی از جراحی هایی می باشد که بر روی ناحیه فک و دندان صورت گرفته و برای          جای گذاری ایمپلنت مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید این جراحی را به راحتی توسط دکترمتوسلی به عنوان بهترین جراح فک در رشت انجام داده و این دسته مشکلات خود را حل و فصل نمایید. برای توضیح هر چه بیشتر این جراحی می توان گفت تمام موارد مربوط به کاشت دندان توسط متخصصین دندان پزشک صورت می پذیرد اما باید بدانید که برای انجام این متد باید استخوان های مناسبی از نظر کمی و کیفی داشته باشید. درصورتی که مدت زیادی از افتادن دندان شما بگذرد تغییراتی در ناحیه فک شما ایجاد می گردد که رفع این تغییرات و بازسازی استخوان های مربوطه توسط جراح فک و دهان صورت می پذیرد.

جراحی فک چه تاثیراتی بر روی صورت و بینی دارد ؟

ممکن است با این پرسش مواجه شوید که آیا انجام جراحی فک توسط بهترین جراح فک در رشت تاثیراتی برساختار صورت و یا بینی دارد یا خیر که برای پاسخ به این پرسش باید گفت که تمامی جراحی هایی که در ناحیه ی فک صورت می گیرند کاملا کاربردی بوده و برای اصلاح عملکرد عضوهای این بخش انجام می شوند. جراحی فک توسط بهترین جراح فک در رشت مزایایی بسیاری برای شما به همراه دارد و می تواند تاثیرات مثبت و خوشایندی از نظرزیبایی برای شما داشته باشد. شما می توانید از این طریق نیم رخ خود را اصلاح نموده و جذابیت خاصی به این قسمت از صورت خود ببخشید زیرا این متد درمانی می تواند نقایص مربوط به نیم رخ شما را برطرف نموده و چهره ای زیباتر برای شما به ارمغان آورد.

برخی افراد به دلیل رشد نکردن آرواره ی بالا دارای بینی هایی می باشند که نسبت به صورت بزرگ بوده که تاثیرات منفی بسیاری برای چهره به همراه دارد. این مورد یکی ازعواملی می باشد که سبب نارضایتی افراد گردیده و به دنبال یافتن راه حلی برای برطرف نمودن آن می باشند. در این صورت جراحی فک سبب می گردد تا فک پایینی به سمت بالا حرکت کرده و زاویه ی بهتری را تشکیل دهد و ویژگی های صورت را ترمیم و اصلاح نماید.  

جراحی فک برای اصلاح ناهماهنگی ها و فرم بد صورت چه مزیت هایی دارد ؟

همانگونه که بیان شد دکتر متوسلی به عنوان بهترین جراح فک در رشت می تواند تمامی        ناهماهنگی های موجود در صورت را برطرف نموده و حالت بد صورت شما را اصلاح نماید.  جراحی هایی که در این زمینه توسط این متخصص صورت می گیرند بسیار کاربردی بوده و مزیت های بارزی نیز برای شما به همراه دارد. از مهم ترین مزایای این جراحی ها می توان به بهبود فعالیت های ناحیه ی فک و دندان اشاره نمود که اهمیت ویژه ای برای هر فرد دارد. 

از دیگرمزیت های جراحی فک توسط این متخصص می توان به بهبود ساختار صورت و دندان ، افزایش میزان زیبایی و جذابیت ، به حداقل رساندن سایش و شکستن دندان ها به دلیل ساختار نامناسب فک و دهان ، اصلاح عدم تعادل صورت ، برطرف نمودن میزان بالای جلو بودن   دندان های پایینی نسبت به بالا و اصلاح لبخند اشاره نمود. شما می توانید با خیالی آسوده همراه با دکترمتوسلی ، بهترین جراح فک در رشت به اصلاح این ناهماهنگی ها و برطرف نمودن فرم بد صورت پرداخته و زیبایی و جذابیت را برای خود به ارمغان آورید.

چه اقداماتی را باید قبل از انجام عمل جراحی فک انجام داد ؟

عمل جراحی فک توسط  دکتر متوسلی یا هرپزشک دیگری نیازمند انجام مجموعه ای از مراقبت های قبل از عمل می باشد. برخی از پزشکان فعال دراین حوزه قبل ازانجام جراحی های مربوطه و برطرف نمودن مشکلات ناحیه ی فک به انجام ارتودنسی برای ردیف نمودن کامل دندان ها      می پردازند تا فرد درحین انجام عمل با مشکلات متعدد دیگری مواجه نگردد. تمامی معاینات باید طبق دستور پزشک صورت گرفته و آزمایشات لازم دراین زمینه به طور کامل انجام پذیرد. تمامی این آزمایش ها و عکس برداری ها می توانند به پزشک شما در بهتر انجام دادن     جراحی های کمک های شایانی نموده و رضایت خاطر را برای شما به ارمغان آورند.  

جراحی چانه با ژنیوپلاستی چگونه می باشد ؟

یکی دیگر از جراحی هایی  که می توانید توسط بهترین جراح فک در رشت انجام داده و نتایج دلخواه خود را کسب نمایید جراحی چانه یا ژنیوپلاستی می باشد. این متد درمانی و زیبایی که برای چانه در نظر گرفته شده است کاربردهای بسیاری دارد که از مهم ترین آن ها می توان به اصلاح کوچک بودن چانه اشاره نمود. برخی از افراد به دلیل تکامل پایین درناحیه چانه دارای چانه های بسیار کوچکی می باشند که فرم صورت را به می ریزد. جراحی چانه می تواند این ایرادات را برطرف نموده و ساختار آن را تغییر دهد. 

نحوه ی انجام این متد برای اصلاح چانه به این صورت است که جراح با استفاده از استخوان های   ناحیه ی فک به اصلاح چانه پرداخته و این استخوان ها به وسیله ی صفحات و پیچ های خاصی محکم و جاگیر می نماید. این دسته جراحی ها مزیت های بسیاری دارند و می توانند ساختار چانه و صورت شما را به بهترین شکل ممکن تغییر دهند.

از جمله مراقبت های بعد از عملی که برای جراحی های فک و دهان در نظر گرفته شده است می توان به اجتناب از مصرف دخانیات ، عدم انجام فعالیت های شدید ، مصرف داروها طبق دستور پزشک و رعایت کامل بهداشت دهان اشاره نمود که هرکدام تاثیرات بسیاری در روند بهبود شما خواهند داشت.

در صورت تمایل می توانید از طریق وب سایت رسمی و شخصی دکتر متوسلی اقدام به دریافت نوبت نموده و به صورت حضوری اطلاعات بیشتری را دراین حوزه کسب نمایید. این پزشک به عنوان بهترین جراح فک در رشت می تواند بهترین ها برای شما به ارمغان آورده و رضایت خاطر شما را در هر زمینه ای به خوبی جلب نماید.