ویژگی جراح بینی خوب چیست؟ چگونه به کیفیت کار جراح بینی پی ببریم؟ آیا برای جراحی‌های جزئی و یا درمان مشکلاتی از قبیل انحراف بینی و یا پولیپ می‌توانم به هر متخصصی مراجعه کنم؟ بهترین جراح بینی در رشت کیست؟ اینها تنها چند سوال از مجموع سوالات شما عزیزانی است که قصد جراحی بینی دارید. در مقاله امروز به شما کمک خواهیم کرد تا راحت‌تر بتوانید یک جراح بینی خوب را انتخاب نمایید.

گرایش به زیبایی و زیباتر شدن امری فطری در وجود هر انسانی می‌باشد. با پیشرفت علم پزشکی مخصوصا در زمینه جراحی‌های زیبایی هر روز افراد بیشتری به آن روی می‌آورند. با توجه به وسعت این حرفه، متقضایان بسیار و ورود افراد غیر متخصص در این حوزه لازم دانستیم تا شما را با معیارهای انتخاب بهترین جراح بینی بیشتر آشنا نماییم:

پزشک باید انتظارات شما را بشنود

در جلسه مشاوره باید نیاز خود را درست و شفاف مشخص نمایید. باید بدانید که تمایل شما به چه سبکی از بینی می‌باشد (طبیعی، فانتزی، نیمه فانتزی، عروسکی و…). در این جلسه پزشک نیز موظف است مواردی همچون بزرگی ‌بینی، کجی یا قوز بینی، انحراف بینی و یا داشتن زائده‌ در بینی را بررسی کند. در نهایت با توجه به مهارت و تخصص خود، شما را جهت کسب نتیجه ای مطلوب راهنمایی نماید. سپس شما با آگاهی کامل تصمیم قطعی ‌تان را برای انجام این عمل بگیرید.

مسئله مهم در زیبایی بینی این می‌باشد که نباید بینی را جزئی مجزا در صورت در نظر بگیریم. اندازه و شکل بینی باید متناسب با دیگر اجزای صورت باشد. بنابراین چیزی که بسیار مهم است نه سایز بینی است و نه شکل آن. بلکه تناسب میان اجزای صورت از همه چیز بهتر و مهمتر است. فقط یک جراح بینی خوب با داشتن تجربه جراحی همه نوع بینی می‌تواند به شما در این امر مشاوره بدهد.

تخصص

تخصص جراح بینی و تاصیر آن در کیفیت جراحی

هزینه جراحی بینی چندان هم ارزان نیست. بنابراین گاها خیلی از افراد به دلیل نداشتن توان مالی به سراغ جراحانی می‌روند که عمل بینی را با قیمتی خیلی ارزان‌تر انجام می‌دهند. همچنین دیده شده که برخی از پزشکان عمومی‌نیز در این حوزه وارد شده‌اند و فعالیت دارند. فقط این را در نظر داشته باشید که، پزشکانی که تخصص و یا فوق تخصص دارند، چندین سال بیشتر از پزشکان غیر متخصص آموزش دیده‌اند و نیز در زمینه جراحی زیبایی به شکل کاملا حرفه ای علم و تجربه کسب نموده‌اند.

مهارت در کار جراح بینی

در نگاه اول، فهمیدن سطح مهارت پزشک کاری سخت و حتی نشدنی است. شما به عنوان یک فرد عادی یا غیر متخصص تنها با عوامل بیرونی می‌توانید متوجه شوید که بهترین جراح بینی در رشت کیست؟ در این قسمت چند مورد از اصلی‌ترین نشانه‌های بررسی سطح تجربه و مهارت پزشک را برایتان خواهیم گفت. مورد اول تعداد عمل‌های بینی پزشک مورد نظر می‌باشد. هر چه این تعداد بالاتر باشد، نشان دهنده تجربه بیشتر او می‌باشد. برای دریافت آمار درست می‌توانید با پزشک صحبت نموده و تعداد تصاویر عمل بینی ایشان را ملاحظه نمایید.

مورد دیگر جهت رسیدن به بهترین جراح بینی در رشت، کیفیت کار دکتر مربوطه است. یک جراح خوب و خبره باید در حوزه مشکلات بینی، نمونه کار مختلف و خوبی را ارائه نموده باشد. می‌توانید با رفتن به مطب پزشک مورد نظر و دیدن بیماران ایشان از نزدیک، میزان رضایت‌شان را از کیفیت کار جراح مطلع گردید.

اخلاق حرفه‌ای و صداقت در کار

یک جراح خوب باید صادق باشد. علاوه بر داشتن مهارت و تجربه زیاد می‌بایست اخلاق حرفه‌ای و دلسوزانه نیز داشته باشد. به این معنی که، اگر زمانی بینی بیمارش به جراحی نیاز نداشت و یا عوارض خاصی در بر داشت، عمل وی را نپذیرد و به هر قیمتی فقط دنبال عمل کردن مراجعین خود و کسب درآمد نباشد.

همچنین دسترسی به دکتر باید برای بیمار راحت باشد. درنتیجه در زمان اورژانسی و یا اگر فرد پس از جراحی دچار عوارضی گردید، میتواند به پزشک خود به راحتی مراجعه نماید.

تخصص در دیگر جراحی‌ها غیر از عمل بینی

 غالبا پزشکانی که فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می‌باشند، بجز عمل بینی، در زمینه‌های دیگر هم مهارت دارند. در مجموع پزشکی خواهد توانست بهترین جراح بینی گردد که در زمینه جراحی بخش‌های دیگر صورت نیز فعالیت نماید. زیرا از آناتومی‌و دیگر عناصر زیبایی صورت به درستی آگاه است و می‌تواند در جراحی بینی، مهمترین اصل یعنی ایجاد توازن و تناسب بین اجزای صورت را حفظ نماید. خاطرتان باشد که تخصص و فعالیت در دیگر جراحی‌ها نشان از اعتماد به‌ نفس و مهارت بالای آن دکتر نیز می‌باشد.

آشنایی با تکنیک‌های به روز دنیا درباره عمل زیبایی و بینی

از آنجایی که هر عملی زیبایی از جمله عمل بینی یک جراحی حساس و پیچیده می باشد و ارتباط مستقیمی هم ‌با بدن و چهره شخص دارد، در نتیجه پزشک علاوه بر دارا بودن تخصص در این حوزه، باید مهارت و دانش لازم را نیز کسب نماید و از متد جدید دنیا استفاده کند. یک دکتر خوب باید از تجهیزات تصویربرداری مناسب و به روز استفاده نماید و نیز بتواند نتیجه پس از جراحی بینی شما را نشان بدهد.

داشتن تعرفه مناسب

همانطور که در قبل اشاره شد، هزینه مراجعه به یک جراح بینی، می‌تواند یکی از عوامل اصلی برای برخی از افراد باشد. لذا بهترین جراح بینی می‌بایست با ارائه تعرفه مناسب و معقول در رسیدن به رضایت مراجعین خود قدم بردارد. با این اتفاق، همه فرصتی جهت رفع عیوب و یا حتی درمان مشکلات خود پیدا خواهند کرد.

همچنین برای اطلاع از عمل رینوبلاستی می‌توانید مقاله عمل رینوبلاستی چیست از وب سایت دکتر متوسلی را مطالعه کنید.

مطب و تجهیزات یک جراح زیبایی، نشانه بسیار مهمی ‌است

مطب و تجهیزات یک جراح زیبایی و تاثیر آن بر کیفیت عمل بینی

نباید انتظار داشته باشیم که بهترین جراح بینی در رشت در یک فضای نامناسب و بدون تجهیزات فعالیت داشته باشد. امکانات و تجهیزات، استفاده از ابزارهای به ‌روز، کادر و مشاوره خوب، فضای تمیز و مرتب، توجه به آسایش و راحتی مراجعین و… همگی از نشانه‌های جراح خوب بینی می‌باشد. اگر جهت مشاوره حضوری، به مطب بهترین متخصص جراحی بینی در رشت مراجعه نمایید، از نظم و احترام پرسنل در وقت‌دهی و خدمت‌رسانی به مراجعان عزیز، متوجه ارزشی که برای افراد قائل هستند، خواهید شد.

پیشنهاد می‌شود حتما جهت یافتن و انتخاب بهترین جراح بینی و دیدن کیفیت کار وی، ابتدا یک نوبت مشاوره از او بگیرید. یک پزشک خوب جهت ارائه مشاوره و نظر تخصصی خود به شما، نباید از ارائه هیچ اطلاعاتی دریغ ‌کند.

آقای دکتر صفا متوسلی با دارا بودن ویژگی‌های ذکر شده در بالا، به عنوان بهترین جراح بینی در رشت شناخته شده می‌باشند و آمار رضایت مراجعه کنندگان عزیز از پزشک فوق بسیار بالا می‌باشد .شما عزیزان در هر کجای کشور که هستید می‌توانید جهت دریافت مشاوره و راهنمایی از این پزشک اقدام نمایید و با خیالی آسوده از تجربه و مهارت ایشان بهره مند شوید.

شماره تلفن مطب: 01332124400

از ساعت 16 الی 20